TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY

Click here to add your own text

Mobilní telefony pro všechny věkové kategorie

V naší prodejně Elektro Šindler naleznete spoustu cenově dostupných mobilních telefonů. Nabízíme nejen celou produktovou řadu telefonů Huawei, ale najdete u nás i další telefony jako jsou Samsung, Honor, Xiaomi, Aligator, Caterpillar, Nokia, Alcatel, ….

Podrobnější informace o vybraných telefonech naleznete na našem e-shopu nebo přímo na prodejně, kde si je můžete také prohlédnout.

www.eshop.sbbelektro.cz

Tablety za výhodné ceny

Nebaví Vás čekat než se Vám rozjede počítač či notebook? Pořiďte si tablet. Jedním stiskem se ocitnete na internetu a práce s ním Vás bude bavit.

Alcatel PIXI, Umax VisionBook, Lenovo TAB, Huawei MediaPad, Acer Iconia, …. a mnoho dalších v naší nabídce prodejny Elektro Šindler.

Fitness náramky a chytré hodinky

Dárek, který potěší každého. Designové fitness náramky pro zdravý životní styl. Vnesou do Vašeho dne více pohybu, volnosti, radosti. Fitness náramky analyzují Váš spánek, mají senzor srdečního tepu a spoustu funkcí pro pojení s Vaším mobilním telefonem.

Power banky, pevné disky (harddisky), bluetooth reproduktory

Dárky, které nejen potěší, ale jsou i praktické na cesty.

  • Reproduktory pro milovníky párty jsou navrženy tak, aby rozjely párty v každém rohu místnosti, ať už venku prší, nebo svítí sluníčko.
  • Power banky – mimořádně výkonné powerbanky poskytují zásobu energie na celé dny. Díky nízké hmotnosti je můžete vzít kamkoliv sebou, takže Vaše telefony a tablety zůstanou vždy plně k dispozici.
  • Pevné disky  – stylové velkokapacitní přenosné pevné disky, jsou rychlým a užitečným nástrojem pro bezchybný a svižný přenos jakýchkoliv potřebných dat, filmů, fotek, ….

Plnoautomatické kávovary

Dopřejte si lahodnou chuť kávy jako v kavárně. Kávovary Nivona přináší nový rozměr požitku s Aroma Balance Systémem, který upraví chuť kávy pomocí tří chuťových profilů. Oblíbené cappuccino si připravíte lehce jedním stiském tlačítka.

Kávu z těchto kávovarů můžete ochutnat i u nás na prodejně Elektro Šindler. Vážným zájemcům kávovar rádi předvedeme a uvaříme lahodnou kávu.

Kenwood KVL 6370 S Chef XL Elite

Chcete pomoct svým blízkým s přípravou vánočního cukroví a dalších pochoutek? Není nic lepšího než silný pomocník v domácnosti. Kuchyňský robot Kenwood KVL 6370S se svou velkou nerezovou mísou o objemu 6,7l zvládne i větší množství pro velkou rodinu nebo vánoční návštěvy. Ve své základní výbavě má mlýnek na maso vybavený 3 mlecími disky pro jemné, středně hrubé a hrubé mletí. ThermoResist mixér o objemu 1,6l, který je vyrobený z odolného borosilikátového skla, které odolává teplotním šokům.

Dárkové poukazy

Nenašli jste v našich tipech žádný dárek, který by Vás oslovil? Jednoduše kupte Vašim blízkým dárkový poukaz ať si vyberou sami, co jim udělá největší radost. Dárkové poukazy platí vždy půl roku od zakoupení a tak budou mít dost času si vybrat dárek, který se jim bude nejlíp hodit.

Click here to add your own text