Nabízíme televizory všech známých značek, které umí naladit signál DVB-T2.

Vaše televize musí umět kombinaci DVB-T2 + HEVC.

Co to znamená?

DVB-T2 říká, že signál bude šířen podle nového standardu a televize ho tím pádem bude umět zachytit. HEVC (nebo též H.265) je obrazový formát v kterém budou programy kódovány do digitální podoby. Je to něco podobného jako kódování MPEG2 a MPEG4, ve kterých se televizní signál šířený pozemním vysíláním kóduje nyní. Takže televize s DVB-T2 bez podpory HEVC Vám bude k ničemu, protože sice kanál naladíte, ale obraz neuvidíte.

Šířené programy:

Ke dni 29.3.2018 je možné přijímat 30 televizních programů v novém standardu digitálního vysílání DVB-T2. Konkrétně se jedná o stanice: ČT1 HD, ČT2 HD, ČT24 HD, ČT Sport, ČT Déčko HD, ČT art HD, Nova, Nova 2, Nova Cinema, Nova Action, Nova Gold, ČT Déčko, ČT art, Prima, Prima Cool, Prima Max, Prima Love, Prima Zoom, Barrandov TV, Kino Barrandov, Barrandov Plus, Barrandov Family, Óčko, Óčko Gold, Óčko Expres, Šlágr TV, Šlágr TV 2, TV Noe, Relax, Rebel, JOJ Family HD a TV KinoSvět. Programová nabídka bude postupně rozšiřována.

Máte novou televizi, ale signál DVB-T2 přesto nepřijímá? Nevadí. Stačí, když si zakoupíte vhodný přijímač, který Vám programy naladí.

Nabízíme hned několik DV-BT2 přijímačů s Full HD, HEVC/H.265 a dálkovým ovládáním.