Začátek školního roku v Elektru Šindler. Pojďte se podívat co všechno Vaše děti mohou do školy potřebovat a bez čeho se neobejdou.

Kalkulačky:

– věc bez které se neobejde žádný žák ani student. Na prodejně Elektro Šindler v Brumově, Vám nabídneme hned několik různých typů:

Canon F-715SG – je pokročilá vědecká kalkulačka, která má dvouřádkový displej LCD. Ovládá až 250 funkcí s 16 číslicemi pro interní výpočty. Je spolehlivě duálně napájena: solárním článkem a baterií.

      

Canon AS-1200 – je klasická polostolní kalkulačka s 12místným displejem vhodná nejen do školních lavic, ale také do kanceláří. Má duální napájení, nakloněný displej a elegantní tmavě šedou povrchovou úpravu.

Canon LS-270H  – je přenosná, 8místná s duálním zdrojem napájení (solární a bateriové). Splňuje všechny běžné potřeby výpočtů. Tato kalkulačka byla navržena tak, aby uspokojila široké spektrum uživatelů. Je přenosná a kompaktní, takže ji můžete vzít kamkoli s sebou.

Spoustu dalších kalkulaček naleznete v naší prodejně Elektro Šindler v Brumově – Bylnici.

Tablety:

– další skvělá pomůcka, pro neposedné školáky. Doma si v rychlosti najdou všechny potřebné informace k probírané látce, či splní hravě domácí úkoly.

Existují tři velikosti běžných tabletů: 7 palcové, 8-palcové a 10-palcové. Záleží jen na Vás, se kterým z nich se Vám bude lépe pracovat.

Na prodejně Elektro Šindler máme několik tabletů. Jakékoliv další Vám můžeme dle přání objednat. Doba dodání je zpravidla max.2 dny, pokud je zboží skladem.

Lenovo TAB 3 7 Essential 8 GB

Multimediální 7″ tablet patří mezi nejlevnější tablety v nabídce. Má čtyřjádrový procesor MediaTek o frekvenci 1,30 GHz, 1 GB operační paměť RAM, 8 GB eMMC paměti, fotoaparát o rozlišení 2 Mpxa přední kameru 0,3MPix, GPS, WiFi, technologií Bluetooth 4.0, Micro USB a operační systémem Android™ 5.0. Jeho tenký design umožňuje ovládání jednou rukou.

Huawei MediaPad T1 7.0 Wi-Fi 8GB

Maximální výkon v elegantním těle s úhlopříčkou 7″. Spojením vysokokapacitní baterie, čtyřjádrového procesoru a systému Android KitKat získáte špičkový tablet pro každodenní využití. S vysokou kapacitou 4100 mAh si užijete až 8 hodin surfování po internetu nebo 12 hodin svých oblíbených seriálů. Výdrž přes 300 hodin v pohotovostním režimu. RAM 1GB, paměť 8GB, fotoaparát 2Mpx.

Notebooky:

– i ty už patří k výbavě každého dobrého studenta

Asus R517SA-XO209T/win10, bílý notebook

Notebook pro méně náročné uživatele, toužící po dostačujícím výkonu na procházení webu, přehrávání videí a práci v kancelářských programech. Plně Vás uspokojí výkon 2jádrového procesoru Intel – Celeron Braswell, běžícího na základním taktu 1.6 GHz. Společnost Intel se u svých procesorů zaměřuje na optimalizaci výkonu při co nejnižší spotřebě, abyste ze svého elektronického parťáka vymáčkli maximum a nemuseli jej příliš často dobíjet. V bílém provedení vyniká jeho úzké tělo.  Jeho cena je také velmi příznivá.

Širokou nabídku nejen školních elektronických pomůcek, najdete u nás na prodejně Elektro Šindler. Dle přání si také můžete jakékoliv objednat. Akční letákovou nabídku naleznete také na naší hlavní stránce v létáku IT na srpen-září.